KYTICE Z ŘÍŠE SNŮ

24. března 2009 v 11:51
Občas zajdu na výstavu obrazů. Někdy jdu s kamarádkou na módní přehlídku. Jestliže je ale v mém dosahu výstava rostlin, květin či převáděcí akce zahradníků, jsem schopna všeho nechat a jet se tam podívat a to i pěkně daleko - programově, často a moc ráda. Před vánocemi jsme objevili moc šikovného floristu, který se může pochlubit mnoha vítězstvími v soutěžích. Je to Mistr republiky ve floristice a na jeho květinových vazbách je to znát.

sobotu taková předváděcí akce byla. Při vazbě kytic a velikonočních aranžmá mladičký Mistr popisoval proč vybírá právě tyto květy, tyto doplňky, vysvětloval, že jaro je poněkud střapaté a i jarní kytice má navozovat dojem jakoby se všechny ty jarní kvítky prodíraly z uschlé trávy.
Takovou kytici sestavoval z malých narcisek. doplněnil větvičkami a slámou.
Tu kytici mi syn koupil.
A pak přišel zlatý hřeb předváděcí akce. Postupně vázaná, obrovská kytice z růžovofalových cibulkatých jarních rostlin:
I tuto nádhernou a voňavou kytici jsem dostala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 26. března 2009 v 7:00 | Reagovat

Ahoj, teda to je nádhera. Taky bych brala hned obě ty kytičky, ale narcisková mě vzala za srdíčko víc. Asi půjdu k babičce pro nějaké seno :) Prosímtě co je v té druhé vazbě ta žluto-zelená květina? Vypadá trochu jako květ kaliny

2 primula primula | 26. března 2009 v 9:36 | Reagovat

Lenka - Lenko, jsem ráda, že i Tobě se kytice líbí. Je to opravdu kalina. Já v současné době přemýšlím o Tvých puntíčkách, ty nadchly zase mne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama